Escola Padel nens 2023/2024 | Clubpadelmir

A pàdel MiR, comptem amb Ricard Cerezo, Director Esportiu. Estarà present en la coordinació de tota l’escola de pàdel, supervisant la feina de tots els entrenadors.
Comptem  amb un equip tècnic qualificat per impartir les classes al més alt nivell, amb una gran i extensa experiència en el sector.
La nostra escola està oberta a tots els nivells de joc, edat i objectius, en la qual s’integren l’aprenentatge de la tècnica, la diversió, l’activitat física, la competició i la socialització. L’esport és part molt important de la vida, i és per això que apostem per l’esportivitat, el respecte, la disciplina i el companyerisme com a valors de treball.
De la mateixa manera que valorem l’esforç, el sacrifici i el creixement personal del jugador/a.
Treballem diàriament per formar als nostres alumnes en aquesta direcció de valors. Tots els nostres entrenadors segueixen la mateixa metodologia d’ensenyament per afavorir amb èxit el progrés de l’alumne.