Escola Padel adults 2023/2024 | Clubpadelmir

A pádel MiR, comptem amb Ricard Cerezo, Director Esportiu format en el Màster de direcció i Gestió de Centres esportius per la universitat de Nebrija, tècnic de pádel per la Federació Catalana de Pàdel. Estarà present en la coordinació de tota l’escola de pàdel, supervisant el treball de tots els entrenadors.
Comptem  amb un equip tècnic qualificat per impartir les clases al més alt nivell, amb una gran i extensa experiència en el sector. 
La nostra escola està oberta a tots els nivells de joc, edat i objectius, en la qual s’integran l’aprenentatge de la tècnica, la diversió, l’activitat física, la competició i la socialització.L’esport és part molt important de la vida, i és per això que apostem per l’esportivitat, el respecte, la disciplina i el companyerisme com a valors de treball.
De la mateixa forma que valorem l’esforç, el sacrifici i el creixement personal del jugador/a.
Treballem diariment per formar als nostres alumnes en aquesta direcció de valors. Tots els nostres entrenadors segueixen la mateixa metodología d’ensenyament per afavorir amb èxit el progrés de l’alumne.